День відповідальності людини 2021

Фото галерея

В Києві, 19 жовтня відбулось перше відзначення Всеукраїнського дня відповідальності людини, до якого долучилась фундація Global Ukraine !

Що це за день і яка його мета?

Можемо дізнатись з офіційного повідомлення на сайті Фонду Родини Богдана Гаврилишина :
"Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, відзначатиметься щороку 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини». Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця. Ініціатива встановлення Всеукраїнського дня відповідальності людини належить Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Яка історія виникнення Дня відповідальності людини?

Богдан Гаврилишин, працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки, ще на початку 2010-х дійшов висновку, що однією з передумов виконання Загальної декларації прав людини, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році, є усвідомлення та прийняття кожним членом суспільства також й індивідуальної відповідальності на всіх рівнях. У 2014 році професор створив змістовний та лаконічний документ – «Декларацію відповідальності людини», у 15 пунктах якої відобразив різні рівні відповідальності, від особистої до відповідальності на рівні країни та світу. Вони можуть стати дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства."

Інші проєкти Фонду:
Молодь змінить Україну
Програма для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду.
“Молодіжний делегат України до ООН” – всеукраїнська програма, спрямована на активізацію участі молоді в міжнародній політиці та поширення принципів роботи ООН серед молоді, а також побудову діалогу між урядом України та молоддю.
Проект #bh15
#BH15 – це проект з популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році. Мультимедійний проєкт “Залишаюсь українцем” до 95-річчя Богдана Гаврилишина Цей мультимедійний проект робить об’ємною та живою історію життя Богдана Гаврилишина. Проект складається з оновленої книги спогадів “Залишаюсь українцем”, однойменної аудіокниги, мультимедійних матеріалів, записаних за життя Богдана Гаврилишина та після 2016 року. Ми дуже хочемо, щоб ви не просто прочитали цю історію, щоб ви її прожили. 

Запис прямого етеру можна переглянути тут 

Ми вирімо, що світова спільнота найближчим часом запровадить Міжнародний День відповідальності людини і Global Ukraine сприятиме цьому у всіх можливих сферах.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів