Діаспору запрошують на практичне заняття щодо залучення підтримки від міжнародних донорів

Фото галерея

Четверте заняття з онлайн-курсу фандрейзингу для діаспори «Пошук ресурсів: коли закінчуються гроші» відбудеться 7 вересня 2022 року. Лекторкою буде Діана Гінку, спеціалістка з розвитку спроможності в European Union Global Diaspora Facility. 

Зустріч відбуватиметься англійською мовою, найважливіші моменти та презентація будуть перекладені українською. 

Учасники зможуть дізнатися про фонд European Union Global Diaspora Facility, як він працює, які види підтримки надає, як відбираються заявки і чим фонд може бути корисним для діаспори при майбутніх ґрантових конкурсах. 

Діана Гінку також поділиться практичними порадами, як написати заявку так, щоб вона була успішною, і яких найчастіших помилок варто уникати.

Зустріч розпочнеться о 20:00 (Київський час) через застосунок Teems. Для участі обов’язково попередньо зареєструватися тут: https://forms.gle/BJ9fxCqcY73sG2m8A

УВАГА: якщо ви зареєструвалися у формі та брали участь в попередніх заняттях - знову реєструватися не потрібно, ми надішлемо вам усю інформацію на електронну пошту. 

Курс «Пошук ресурсів: коли закінчуються гроші» є безкоштовним і після завершення буде доступний учасникам у відео-записі. Також усі учасники отримають сертифікат про проходження курсу та бонусну консультацію щодо проєктів від Фундації Global Ukraine. 

Якщо у вас є запитання чи пропозиції, можете написати на Facebook-сторінку Global Ukraine або на пошту .

Записи онлайн-зустрічей мережі Global Ukrainians доступні на You-Tube каналі Global Ukraine.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів