Діаспору запрошують на зустріч щодо спільного розвитку механізмів фінансування громад

Фото галерея

15 червня 2022 відбудеться зустріч "Механізми фінансування українських громад у діаспорі" для українців закордоння в рамках мережі Global Ukrainians.

Гостями зустрічі будуть Олександр Греченюк, президент Світового Конгресу українських молодіжних організацій (Румунія) та др. Віолета Москалу, ініціаторка та співзасновниця мережі Global Ukrainians (Франція).

Захід буде присвячено проблематиці пошуку фінансових ресурсів для посилення спроможності громад та реалізації більшої кількості важливих проєктів. Учасники заходу дізнаються, які стратегії фандрайзингу використовують СКУМО та інші молодіжні організації, зможуть поділитися власним досвідом у цій сфері. В рамках дискусії відбудеться напрацювання дієвих механізмів відповіді на виклики, з якими найчастіше зіштовхуються громади.

Захід розпочнеться о 20:00 (Київський час) у застосунку Teems. Для участі необхідно попередньо зареєструватися: https://bit.ly/3yPXVyJ

Якщо у вас є запитання чи пропозиції, можете написати на Facebook-сторінку Global Ukraine або на пошту .

У квітні 2022 року мережа Global Ukrainians ініціювала серію зустрічей у форматі онлайн між українцями закордоння та представниками української влади. Вони присвячені найбільш затребуваним темам: викликам, які стоять перед громадами сьогодні, та пошуку нових спільних рішень для розвитку потенціалу діаспорних організацій.

Записи зустрічей доступні на You-Tube каналі Global Ukraine.


Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів