Долучайтеся до онлайн-кампанії, яка присвячена геноциду кримських татар

Фото галерея

Кримськотатарський ресурсний центр розпочинає кампанію у соцмережах, присвячену Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

У 1944 році радянський режим злочинно депортував кримськотатарський народ з території їхнього історичного проживання – Криму – у віддалені райони Узбекистану, Казахстану та російської федерації. Загалом із Криму було заслано 238 500 осіб, а кількість загиблих у перші роки становила 110 200 осіб, або 46,2% від усіх депортованих.

Фундація Global Ukraine закликає усіх долучитися до онлайн-кампанії. Ми повинні пам’ятати про цей страшний злочин, особливо зараз, коли історія повторюється. Російська федерація діє тими ж методами, що й СРСР. Адже її мета - знищення українського народу!

Як приєднатися до кампанії "Безкарність породжує беззаконня":

  • Оберіть постер.
  • Скопіюйте текст і поділіться ним на своїй сторінці. Ви можете також написати власні роздуми про війну. Текст: "Я приєднуюсь до Facebook-кампанії Кримськотатарського ресурсного центру, щоб показати всьому світу злочини російської федерації проти людства, які набувають системного характеру. У 1944 році вони здійснили геноцид кримськотатарського народу, а сьогодні те ж роблять з українським народом. Ми повинні це припинити".
  • Позначте своїх друзів.
  • Поширюйте цю інструкцію, щоб залучити якомога більше людей.  

Постери можна завантажити тут.

Ми повинні припинити це заради майбутнього України та цілого світу! Росія повинна бути покарана за всі її злочини!

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів