Франко-український диплом з менеджменту: відповіді на найчастіші запитання

Фото галерея

29 липня відбулася інформаційна сесія для усіх, хто зацікавлений в отриманні першого в історії франко-українського диплома за спеціальністю «Міжнародний Менеджмент та Торгівля». На зустріч зареєструвалося понад 80 студентів з різних куточків України.

Нагадаємо, що Асоціація «Echanges Lorraine Ukraine» та Фундація Global Ukraine розпочали спільний навчальний проєкт завдяки якому українські студенти 3 року навчання можуть отримати франко-український диплом за спеціальністю «Міжнародний Менеджмент та Торгівля». Бакалаври матимуть можливість навчатися в Школі менеджменту IAE Metz, яка була створена у 1988 році й до сьогодні щороку пропонує своїм 1400 студентам навчальні курси для здобуття вищої освіти.

Партнери: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Українська академія лідерства, Посольство Франції в Україні, Посольство України у Франції, Метрополія міста Мец, Мерія міста Мец, Обласна адміністрація Регіону Grand Est.

Презентацію програми з усією детальною інформацією можна переглянути тут.

Запис зустрічі доступний тут

Нижче публікуємо відповіді на запитання, які звучали під час зустрічі.

 

Хто може подаватися на участь в програмі?

Студенти, які закінчили як мінімум 2 роки курси навчання в університеті. Програма відкрита для студентів усіх університетів та будь-яких спеціальностей.

Ця програма не дорівнює магістерській програмі. Після закінчення програми студенти отримають диплом бакалавра.

На скільки місць розрахована програма?

Планується набрати одну групу, тобто 20-25 студентів.

Якими мовами буде навчання?

Навчання відбуватиметься українською, англійською, французькою мовами. Англійська та українська у першому семестрі, французька додасться у другому, щоб студенти могли за перший семестр покращити своє володіння цією мовою.

Яка тривалість програми?

Бакалаврська програма з менеджменту розрахована на один рік, після чого студенти зможуть поступати на магістратуру при бажанні.

Коли дедлайн подачі заявки?

Заявки можна подавати до 31 серпня. Проте радимо не відкладати до останнього дня, а готувати пакет документів і подавати на сайті eCandidat уже.

Від чого буде залежати відбір?

Відбір робитиметься спеціальним журі Школи менеджменту IAE Metz у Франції і залежатиме від успішності студента, його мотивації та рекомендацій.

Чи потрібна віза для навчання у Франції?

Ні, віза не потрібна. Тим, хто приїжджає до Франції після 24 лютого, надається тимчасовий захист, який дозволяє навчатися в університеті.

Коли розпочинається навчання?

Навчання починається 29 вересня, але треба бути в Меці з 15 вересня, щоб вирішити усі адміністративні питання отрматти тимчасовий захист до початку навчання.

Як виглядає навчальна програма?

Безпосередньо навчальні модулі тривають до кінця березня, з 1 квітня розпочинається стажування, яке триватиме 3-6 місяців.

Чи відбуватиметься перезарахування кредитів?

Перезарахування кредитів можливе лише за наявності схожих або ідентичних навчальних курсів та партнерської угоди між університетами.

Якщо я не навчаюся в партнерському університеті, як мені оформити академічну мобільність?

Є два шляхи:

  • Оформлення академвідпустки на рік, проте таким чином ви втратите рік навчання в українському університеті.
  • Оформлення індивідуального графіка навчання. Для цього зверніться до міжнародного відділу вашого університету, де вам видадуть зразки усіх необхідних документів.

Де подаватися на програму?

Пакет документів ви самостійно завантажуєте на сайті eCandidat Лотаринзького університету: https://ecandidat.univ-lorraine.fr/#!accueilView.

Детальний розбір того, як подати заявку - є у відеозаписі зустрічі та презентації.

Чи є програма платною?

Ні, програма безкоштовна. Українські студенти можуть претендувати на соціальну стипендію у Франції, якщо ають тимчасовий захист. Українська громада ініціювала пошук hosting families, де студенти зможуть проживати під час першого семестру. 

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів