Конференція школярів Фастова і Глухова: як працювати легально і що говорить світовий досвід?

Фото галерея

Проєктний менеджер Фундації Global Ukraine Щоголь Данило став учасником конференції між школярами Фастівського академічного ліцею № 9 та Глухівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 в рамках уроку "Громадянська освіта". Участь у зустрічі також взяли : Народний депутат України — Олег Дунда, міський голова м.Фастів — Михайло Нетяжук , а також голова Світового Конгресу Українських молодіжних організацій - СКУМО — Алекс Греченюк.

Важливим питанням для молоді є бажання легально і повноцінно працювати, бути активними громадянами своєї країни — приймати участь в політичному і громадському житті. Учні напрацьовували бачення правок до Трудового Кодексу, а народний депутат запропонував школярам вже починати діяти і активно долучатись до змінотворення країни. Також Олег Дунда мав сесію питань-відповідей, де відверто відповідав на всі питання, що цікавили старшокласників про сучасний стан політичних справ в Україні. 

Під час неформального спілкування учні також могли дізнатись більше про життя українських громад закордоном, різні соціальні проєкти глобальних українців та історію української діаспори. За результатами зустрічі школярі та гості домовились про подальші зустрічі та впровадження спільних ініціатив.


Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів