Онлайн-курс з фандрейзингу для діаспори: як працювати з міжнародними фондами? 

Фото галерея

Третє заняття з онлайн-курсу фандрейзингу для діаспори «Пошук ресурсів: коли закінчуються гроші» відбулося 27 липня 2022 року. З початку курсу на заняття зареєструвалися понад 200 учасників з більш ніж 100 організацій та 35 країн світу.  

Лекторка Оксана Дащаківська, кандидатка політологічних наук, викладачка УКУ, тренерка, експертка із залучення, керівниця представництва МФ «Відродження», поділилася з учасниками заняття порадами для співпраці з міжнародними донорськими фондами, процедурою розгляду заявки. 

Для того, щоб залучити кошти у цього типу донорів, важливим є вміння правильно написати проєктну заявку - саме цьому була присвячена значна частина заняття. Учасники робили також практичні вправи, мали змогу спробувати свої сили в оцінці проєктів тощо. 

«Не зациклюйтесь на пошуку прикладів успішних заявок. Головне - це те, як ви дотримуєтеся логіки заявки і чи відповідаєте пріоритетам донора. До всіх заявок є питання й усі мають недоліки, важливим є чітко доносити думку, логічно описати ідею та результативність», - підкреслила Оксана Дащаківська 

Після презентації учасники мали можливість поставити свої питання та висловити побажання щодо наступних зустрічей. 

Нагадаємо, що Фундація Global Ukraine розпочала онлайн-курс «Пошук ресурсів: коли закінчуються гроші» для підсилення спроможності українських осередків у різних країнах світу, щоб допомогти громадам реалізовувати ще більше потрібних зараз проєктів для наближення перемоги України. 

Четверте заняття в рамках онлайн-курсу відбудеться 31 серпня 2022 року. Інформація про реєстрацію та програму з’явиться найближчим часом на наших ресурсах. Щоб не пропустити важливі події та новини, рекомендуємо вам підписатися на соцмережі Фундації Global Ukraine. 

Якщо ви хочете отримати презентацію третього заняття та конкретні поради щодо пошуку фінансування, залиште вашу заявку тут. 

Запис заняття можна переглянути на You-Tube каналі Global Ukraine. 

Форма для реєстрації на наступні заняття по фандрейзингу тут. 

* У курсі взяли участь представники з таких країн як: Австралія, Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Грузія (Сакартвело), Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Кіпр, Ліван, Люксембург, Малі, Нідерланди, Німеччина, ПАР, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція. 

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів