Онлайн-курс з фандрейзингу від Global Ukraine: як створювати успішні грантові заявки 

Фото галерея

Друге заняття з онлайн-курсу фандрейзингу для діаспори «Пошук ресурсів: коли закінчуються гроші» відбулося 13 липня 2022 року. На нього зареєструвалися 200 учасників з понад 70 країн світу. 

Під час онлайн-курсу з фандрейзингу лекторка Віоріка Олару, координаторка та менеджерка проєктів у міжнародних організаціях при ООН та ЄС, поділилася з учасниками порадами, як написати успішну заявку, завоювати довіру донорів та будувати краудфандингову кампанію. 

Заняття відбувалося в інтерактивному форматі: окрім добірки корисної інформації від доповідачки, учасники брали участь у вікторині Kahoot, де ділилися своїм баченням того, як будувати співпрацю з донорськими організаціями та готувати заявку.  

На початку заходу Віоріка Олару поділилася з учасниками основними принципами фандрейзингу. «Люди завжди хочуть підтримувати переможців, і це працює і тоді, коли ми шукаємо кошти для проєкту. Ніколи не приходьте до донора з проблемами, приходьте з вигодами для нього. Показуйте, що ваша організація - сильна та успішна, і що ви можете справитися з усім, за що беретеся», - підкреслила спікерка.  

Вагома частина заняття стосувалася головних стадій фандрейзингу: планування, імплементації, контролю та аналізу і того, як працювати організації на кожній з них. Слухачі також дізналися про краудфандинг як спосіб генерації ресурсів, основні його особливості та стратегії для кампаній зі збору коштів.  

Після презентації учасники мали можливість поставити свої питання та висловити побажання щодо наступних зустрічей. 

Нагадаємо, що Фундація Global Ukraine розпочала онлайн-курс з фандрейзингу «Пошук ресурсів: коли закінчуються гроші» для підсилення спроможності українських осередків та громад у різних країнах світу, щоб допомогти їм реалізовувати ще більше потрібних зараз проєктів. Перше заняття в рамках курсу відбулося 29 червня 2022 року, де Оксана Дащаківська розповіла про види донорів, піраміду благодійників і те, як будувати комунікації. 

Третє заняття в рамках онлайн-курсу відбудеться 27 липня 2022 року. Інформація про реєстрацію та програму з’явиться найближчим часом на наших ресурсах. Щоб не пропустити важливі події та новини, рекомендуємо вам підписатися на соцмережі та завантажити наш додаток Фундації Global Ukraine. 

Якщо ви хочете отримати презентацію першого заняття та конкретні поради щодо пошуку фінансування, залиште вашу заявку тут

Запис заняття можна переглянути на You-Tube каналі Global Ukraine

Форма для реєстрації на наступні заняття по фандрейзингу тут