Понад 1000 гостей відвідали Українські вечорниці в Бразилії

Фото галерея

У суботу, 6 серпня 2022 року, бразильському муніципалітеті Прудентополіс, який знаходиться в штаті Парана, вже втридцяте відбулися Українські вечорниці.

Захід відвідало понад 1000 людей, повідомляє у Facebook президент Українсько-бразилійської центральної репрезентації Віторіо Соротюк. Відвідувачі заходу скуштували смачну українську вечерю та насолодилися виступом фольклорного ансамблю «Веселка».

На урочистому відкритті вечорниць з промовами виступили військовий аташе уряду України у Бразилії Володимир Савченко, мер міста Осней Штадлер та президент «Веселки» Фернандо Деменеч

Українсько-Бразильська Центральна Репрезентація - безпартійна неприбуткова федеративна організація, яка представляє українську громаду Бразилії. Діяльність УБЦР зосереджена, головним чином, у південній частині країни, тобто там, де проживає переважна більшість громадян українського походження.

Організація спрямовує свою роботу на підтримку та розвиток в Бразилії українських культурних, моральних та релігійних традицій: організовуються Фестивалі українських творчих колективів Бразилії, щорічно проводяться заходи та на честь річниці Незалежності України, інших національних та державних свят України. УБЦР видає три газети, які виходять двома мовами — українською та португальською. «Праця» та «Місіонер» мають релігійне спрямування, а «Хлібороб» — світське.

 

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів