Понад 300 українців разом відсвяткували Різдво у Будапешті

Фото галерея

7 січня українська громада у Будапешті зібралася разом, щоб відсвяткувати Різдво. Зранку відбулася Різдвяна Літургія у греко-католицькій церкві Святого Михайла, яку провів священик о. Дамян Габорій.

Після завершення Літургії на запрошення Товариства "Нова Хвиля" українську громаду привітав з Різдвом Христовим вокальний ансамбль “Перлинка” з міста Ужгород. У його виконанні прозвучали чудові українські колядки, йдеться на сторінці Державного самоврядування українців Угорщини.

Цьогоріч Товариствo "Нова Хвиля” та Українська церква в Угорщині організували уже вп'яте різдвяний флешмоб колядoк у Будапешті "Україна колядує - колядує Будапешт". Усі охочі урочистою ходою відправились до площі Vörösmarty, співаючи найвідоміші українські колядки. Флешмоб викликав величезне зацікавлення в жителів міста та гостей столиці.

На завершення флешмобу організатори пригостили всіх домашніми пиріжками та кутею, яку приготували українські господині з Жіночого клубу "Горлиця". Захід проводився за підтримки Державного самоврядування українців Угорщини та Центру української культури і документації в Угорщині.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів