Сервіс єДопомога - можливість полегшити життя постраждалим українцям

Фото галерея

Війна Росії проти України багатьох людей залишила без житла, роботи та засобів для життя. Усім їм потрібна допомога як від держави, так і від волонтерів.

Українці закордоння з 24 лютого масштабно допомагають постраждалим від війни: щодня сотні перевізників везуть до України одяг, їжу, медикаменти, засоби гігієни.

Нещодавно з'явився ще один спосіб допомогти - державна платформа єДопомога. Це - можливість полегшити життя тим, хто опинився у скрутній ситуації, у кого немає коштів, щоб купити найнеобхідніші речі. Сервіс стане у пригоді тим, хто хоче допомогти та не має змоги зібрати гуманітарну допомогу, або тим, хто не знає, що саме потрібно.

Інтерфейс - максимально простий. На сторінці https://social.edopomoga.gov.ua/ потрібно вибрати одну з трьох опцій: подати запит на допомогу, допомогти безпосередньо товарами або фінансово оплатити потреби.

Якщо ви хочете допомогти фінансово (онлайн):

  • Оберіть заявку, суму допомоги та оплатіть “Передплату єДопомога”. 
  • Людина, що залишала заявку, отримує sms з кодом та може придбати товари у магазинах партнерах платформи єДопомога. Можливість придбання алкогольних та тютюнових виробів виключена.

Якщо ж хочете самостійно купити все необхідне:

  • Оберіть заявку. Є можливість відфільтрувати заявки по області, місту, категорії товару, обрати кому саме допомогти, фізичній чи юридичній особі. 
  • Після того як ви взяли замовлення з вами зв’яжеться оператор контакт-центру та передасть контакти особи якій потрібна допомога.

Платформа єДопомога розроблена Міністерством соціальної політики України за підтримки з Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Давайте спільно допоможемо тим, хто цього потребує!

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів