Тренінг з волонтерського менджменту для організацій української діаспори від DEMAC

Фото галерея

DEMAC організує серію тренінгів з волонтерського менеджменту, який проведе Анна Бондаренко, засновник та генеральний директор Української Волонтерської Служби (УВС). Анна створила та розвинула спеціалізований національний тренінг державної програми «Молодіжний працівник» на тему «Залучення та координація волонтерів». Навчання українських молодіжних працівників як онлайн, так і офлайн щодо залучення та управління волонтерами до їхніх ініціатив.

УВС має досвід роботи з міжнародними та гуманітарними організаціями, включаючи Волонтери ООН, ПРООН та Карітас. Організація має найбільшу мережу волонтерів в Україні, близько 100 тисяч, яку доповнює розгалужена система управління процесами та технологічні рішення. Для отримання додаткової інформації про УВС дивіться веб-сайт.

Які знання ви отримаєте?

Під час занять ви дізнаєтесь, як зрозуміти потреби волонтерів та як заохочувати їхню мотивацію, отримаєте інструменти для запобігання вигоранню та адаптації нових волонтерів та спілкування. Сесії супроводжуватимуться запитаннями та відповідями.

Коли?

Тривалість кожного заняття – дві години:

  • Основи волонтерства - четвер, 18 серпня;
  • Сессія буде адаптована під потреби учасників тренінгу - четвер 1 вересня;
  • Сессія буде адаптована під потреби учасників тренінгу - четвер, 15 вересня.

Час:

     3:00PM Париж, Берлін, Копенгаген;

     4:00PM За Київським часом;

     2:00PM За Лондонським часом;

     9:00AM Нью-Йорк, Вашингтон, Оттава.

Реєстрація та формат

Семінар проходитиме онлайн і розрахований на 20 учасників. Реєстрація на тренінг обов’язкова шляхом заповнення реєстраційної форми. Ви повинні зареєструватися лише один раз, і ви отримаєте запрошення на всі три тренінги. Тренінги проходитимуть українською мовою.

Зареєструватись можна тут.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів