Третє заняття з онлайн-курсу фандрейзингу для діаспори від Global Ukraine

Фото галерея

Третє заняття з онлайн-курсу фандрейзингу для діаспори «Пошук ресурсів: коли закінчуються гроші» відбудеться 27 липня 2022 року. Лекторкою буде Оксана Дащаківська, кандидатка політологічних наук, викладачка УКУ, тренерка, експертка із залучення, керівниця представництва МФ «Відродження». Мова заходу - українська. 

Зустріч буде присвячена роботі міжнародних донорських фондів. Зокрема, учасники дізнаються:

  • як працюють міжнародні фонди, їхні процедури та правила;
  • логічну матрицю проєктної заявки, нюанси написання проєкту;
  • проєктні ризики.

Частина заняття буде присвячена практичним вправам, де команди працюватимуть над однією із частин процесу подачі заявки.

Зустріч розпочнеться о 20:00 (Київський час). Для участі обов’язково попередньо зареєструватися тут:  https://forms.gle/BJ9fxCqcY73sG2m8A

УВАГА: якщо ви зареєструвалися у формі та брали участь у попередніх заняттях - вдруге реєструватися не потрібно, ми надішлемо вам усю інформацію на електронну пошту.

Курс «Пошук ресурсів: коли закінчуються гроші» є безкоштовним і після завершення буде доступний учасникам у відео-записі. Також усі учасники отримають сертифікат про проходження курсу та бонусну консультацію щодо проєктів від Фундації Global Ukraine. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, можете написати на Facebook-сторінку Global Ukraine або на пошту pr@global-ukraine.org.

Записи онлайн-зустрічей мережі Global Ukrainians доступні на You-Tube каналі Global Ukraine.

Подія у Facebook тут


 

 

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів