Творчий флешмоб "Чарівне Різдво та Новий рік в екостилі"

Фото галерея

СОУД(Спілка Освітян Української Діаспори) впроваджує творчий флешмоб для дітей та молоді діаспори, про що нам повідомила Алла Гринчук(спів-координаторка заходу):


"Шановні друзі та колеги, сподіваємося, Вас зацікавить наша ініціатива!

СПІЛКА ОСВІТЯН УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ щиро запрошує дітей та молодь українських громад за кордоном взяти участь у творчому флешмобі "Чарівне Різдво та Новий рік в екостилі", який триватиме з 1 грудня 2021 р. по 20 січня 2022 р.

Створити атмосферу свята, радісного очікування різдвяного дива можна й без вирубування дерев. Отож, подаруємо ялинці життя! Набагато цікавіше виготовляти традиційні українські «ялинки» – дідухи з колосків, використовувати для створення різдвяних вінків сухі гілки, кору, плоди та кісточки дерев, ароматні трави, спеції. Робити ароматні свічки із вощини та створювати власноруч тематичні композиції із природних матеріалів, іграшки із текстилю, тощо. Такий декор не зашкодить здоров'ю і природі, прикрасить домівку, шкільну авдиторію чи робочий кабінет, а також може стати гарним подарунком для рідних і друзів.

Мета заходу: створити разом незабутню святкову атмосферу, поділитися традиціями підготовки до святкування Різдва і Нового року у Вашій родині та країні проживання, надихнутися новими ідеями.

Пропонуємо виготовити власноруч святкову символіку в екостилі та представити це у вигляді фотослайдів або фотоколажу.

Вимоги до авторської роботи:

- Фотографії виробів мають бути гарної якості у форматі JPEG, JPG, розміром не менше 2000 пікселів.

- УВАГА! До 14 січня 2022 р. включно необхідно надіслати Заявку із авторською роботою на електронну адресу організаторів конкурсу .

- У заявці обов’язково вказати інформацію про автора, який навчальний заклад представляє, електронну адресу, контактні дані керівника та короткий опис зображеного на фото.

З питань подання заявки та підготовки авторської роботи прохання звертатися у месенджер до координаторів заходу Алли Гринчук (Alla Costi) та Алли Лобач/ Alla Solovej.

Участь безкоштовна.

Пропонуємо учасникам також розмістити свої роботи на особистих сторінках у FB. Обов'язково додайте до своєї публікації хештег #Різдво_екостиль_флешмоб_СОУД

Тож, будьте активними, готуйте та публікуйте свої авторські вироби. Запрошуйте друзів до участі та діліться святковим настроєм!"

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів