У Чорногорії відкрили Український центр

Фото галерея

У Подгориці Посольство України разом із Українською асоціацією «Добра справа» відкрило перший у Чорногорії Український центр.  

Урочисте відкриття провели Посол України в Чорногорії Олег Герасименко та міський голова Подгориці Іван Вукович. На заході були присутні численні представники дипломатичного корпусу, місцевої влади, а також української громади.

«Цей Український центр відкриває якісно нову сторінку в житті нашої громади в Чорногорії і є солідним кроком вперед у самоорганізації місцевого українства. Він поєднуватиме функції кризового штабу для надання всебічної підтримки й допомоги (від матеріальної до юридичної) українцям, які опинилися в Чорногорії через російську агресію проти України, а також культурно-освітньої платформи для українських дітей та дорослих», - йдеться на сторінці дипустанови.

Місто для відкриття центру було вибрано не випадково. Подгориця виявляє дружню до України та українських переселенців позицію.

Головним фінансовим спонсором відкриття Українського центру виступив «Zapad banka». У подальшому планується відкриття аналогічних центрів у Барі та Херцег-Новому, котрі суттєво посилять підтримку українським вимушеним переселенцям.

 

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів