У Ірландії відбувся фестиваль української культури

Фото галерея

У Дубліні відбувся 1-й фестиваль української культури, організований Українським кризовим центром за підтримки Посольства України в Ірландії.

«Фестиваль проходив у центрі Дубліна, в парку Моунтджоу. Приязна атмосфера, гарний настрій, радісні обличчя людей, сміх дітей – все це наповнювало парк цього дня. Лунала українська та інші мови… Було багато співу й музики. Впродовж дня артисти зі сцени розважали гостей українськими й піснями інших народів. Багато номерів публіка просила повторити на «біс», - зазначається на сторінці Українського кризового центру.

Відвідувачі заходу змогли спробувати страви української кухні – борщ, голубці, вареники, для дітей були організовані майстер-класи з декоративного розпису пряників, розмальовки обличчя, розпису на дереві, конструювання повітряних зміїв.

«З нагоди святкування Дня Незалежності України в центрі Дубліна відбувся український фестиваль. Вітання з Днем Незалежності висловили  ірландські політики та представники дипломатичного корпусу», - йдеться на сторінці дипустанови.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів