У Нідерландах відвідувачів щорічного міжнародного фестивалю частували українським борщем

Фото галерея

У Нідерландах відбувся щорічний Embassy Festival, до якого долучилися й українці. Цей захід відбувається у Гаазі щороку та має на меті презентувати різні культури та кухні країн світу.

«Більше 50 посольств намагалися привабити відвідувачів кольорами, звуками, ароматами і смаком. Але хто може конкурувати з борщем, дерунами чи налисниками? Питання риторичне. Відповідь на нього точно знали сотні відвідувачів, які відстояли багатогодинні черги до нашого стенду, щоб скуштувати щось по-справжньому українське… Співпраця Посольства з громадою вкотре довела свою ефективність, хоч нова популярність українських страв точно вимагатиме наступного року додаткових зусиль. Але переконаний, ми впораємось, адже гуртом добре не тільки ворога бити. Щира вдячність Віра Зваан, активістам Українці в Нідерландах-Oekraïners in Nederland та представникам української громади, які зробили день 3 вересня незабутнім», - написав у Facebook Посол України у Нідерландах Максим Кононенко.

Під час фестивалю виступали й українські виконавці, зокрема Pianoбой та бандуристка Марина Круть.  Усі зібрані під час фестивалю кошти, як зазначила Віра Зваан у коментарі Укрінформу, підуть на допомогу Збройним Силам України.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів