У Словенії відкрилася "Українська книжкова поличка"

Фото галерея

18 листопада 2022 року у Центральній бібліотеці м. Целє (третє за величиною місто Словенії) стартував проєкт "Українська книжкова поличка" під патронатом першої леді України Олени Зеленської. Проєкт реалізовується спільними зусиллями Міністерства закордонних справ, Міністерства культури та інформаційної політики та Українського інституту книги, повідомляє Посольство України у Словенії.

З адміністрацією Центральної бібліотеки м.Целє також було домовлено про подальше розширення співробітництва, збільшення обсягів україномовної літератури, запропоновано варіанти щодо закупівлі книжок для дорослих та дітей. Відтепер українські діти та їх батьки зможуть безкоштовно відвідувати одну з найсучасніших бібліотек Словенії та мати можливість читати україномовні книжки.

Більшість книг та видань для Книжкової полички надані Посольству в рамках благодійної акції Українським дітям - українську книгу, яка започаткована Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України, Міністерством культури та інформаційної політики та Міністерством закордонних справ України. Значну частину літератури було надано  мережею книжкових магазинів Bookling.ua.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів