У Європейських країнах відбулися акції на підтримку України в ЄС

Фото галерея

17 червня Європейська Комісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на вступ до Європейського Союзу. Рада ЄС на саміті 23-24 червня має розглянути це питання та винести свій вердикт.

Щоб показати європейцям прагнення України стати частиною Союзу, підтримати Київ у цей час, українці у різних країнах Європи вийшли на мітинги в рамках кампанії #EmbraceUkraine.

Зокрема, маніфестації цими вихідними відбулися у Литві, Іспанії, Італії, Португалії, Франції, Німеччині, а у Гаазі (Нідерланди) провели концерт за участі українських зірок.

«Україна – це Європа! Сьогодні українці борються не лише за вільну Україну, але також за мирну та демократичну Європу. Наша незламний та відважний народ вже продемонстрував, як Європі, так і всьому світу, що ми гідні цього та вибороли своє право стати кандидатом в ЄС», – зазначив Посол України в Литві Петро Бешта.

«Отримання статусу країни кандидата ЄС це важливо не тільки для безпеки України і її процвітання, це важливо для єдності Європи. Багато також приділялось уваги саміту НАТО в Мадриді і євроатлантичним прагненням України», - написав голова Української громади Іспанії за права, честь і гідність українців Юрій Чопик.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів