Українці у Стокгольмі організували благодійний культурний фестиваль

Фото галерея

17 липня 2022 року у Стокгольмі відбувся Український культурний фестиваль. Відвідувачі заходу мали змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах та плетінні камуфляжної сітки, послухати концерт, знайти цікаві речі на ярмарку та поспілкуватися, повідомляє Посольство України у Швеції.

«Вчора відбувся сонячний український культурний фестиваль, з чарівним концертом, творчими майстер-класами, ярмарком від українських митців та рукодільниць. Ми щиро вдячні всім хто долучився до участі та організації цієї події! Завдяки вам всім, ми змогли поширити українську культуру, об'єднати людей та зібрати кошти для наших захисників, завдяки яким ми тут в безпеці», - повідомляє Stockholm Tactical Fundraising Ukraine.

«Програма фестивалю об´єднала всіх святковим концертом, творчими майстер класами, розмовами з арт терапевтами, ярмарком, фотозоною, плетінням камуфляжної сітки. Це була прекрасна нагода для українців та друзів України зустрітись, спілкуватись та зібрати кошти на потреби ЗСУ. Скандинавська погода потішила теплим липневим сонечком», - зазначили в Українській жіночій організації в Швеції.

Організаторами заходу були: Vintervikens Trädgård, Українська Жіноча Організація в Швеції, Stockholm Tactical Fundraising Ukraine, Kulturforum STHLM, För barn och unga på flykt Ukrainska konstnärer, Illustratörer och kreatörer i Sverige.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів