Українці в Японії взяли участь в осінньому фестивалі

Фото галерея

Українська громада в Японії "Краяни" долучилася до щорічного осіннього фестивалю у японському місті Комае. 

Місто Комае з початку повномасштабного вторгнення росії демонструвало велику підтримку Україні та навесні 2022 року організувало великий фестиваль "Відчуй Україну".

Під час осіннього фестивалю, українці взяли участь у місцевому параді у вишиванках, представили тент з українськими сувенірами та їжею, познайомили японців з українською культурою та традиціями.  

Спеціальними гостями фестивалю стали українська тенісистка Марта Костюк та психологиня, авторка дитячих книжок Людмила Гридковець.

Під час параду місцеві жителі максимально підтримували Україну, виходили на вулицю та вигукували слова побажання перемоги та миру. А на ярмаці українські сувеніри користувалися великою популярністю: гості знали, що усі отримані від продажу кошти підуть на гуманітарну допомогу Україні.

"Ще один звичайний осінній день став для багатьох з нас - українців, що знаходяться в Японії , а також для місцевих японських жителів міста Комае - особливим та навіки залишиться в наших серцях, тому що поєднав, згуртував нас разом, посилив нашу українську ідентичність вдвічі, показав вкотре, що українці - це не тільки могутня сила та велич, а ще й краса, яка завжди перемагає! Тож крокуємо далі та наближаємо нашу скорішу перемогу", - додають в організації.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів