Українська Асоціація "Джерело" запрошує до участі в фестивалі "Ucrania Fest"

Фото галерея

Триває реєстрація на VIII Міжнародний фестиваль української культури "Ucrania Fest". Захід відбудеться у містах Барселона і Мальграт де Мар з 14 по 20 вересня 2022 року. Організатор: Українська Асоціація "Джерело".

Цього року фестиваль змінює свою програму: організатори хочуть познайомити іспанців з Україною сміливих, позитивних, талановитих людей, які прагнуть миру, які несуть добро у цей світ через духовність, культуру, мистецтво.

Фестиваль – різножанровий та включає в себе:

  • вокал (народний, академічний, естрадний, джаз);
  • хореографію (народний, бальний, естрадний танок, модерн, street dance, вільні композиції);
  • театральне мистецтво (музичні і лялькові театри);
  • інструментальну творчість (класика, народна, сучасна);
  • фольклор (пісенний у сучасній обробці);
  • презентацію креативних митців (дизайнерські покази);
  • гастрономічну культуру і кулінарію (національна старовинна, сучасна, випічка).

До участі запрошуються:

  • фольклорні, етнографічні, музичні, театральні, хорові, хореографічні колективи, ансамблі народної етнічної та естрадної пісні, танцю, троїстих музик, артистів циркового мистецтва;
  • дизайнери одягу та театри мод;
  • майстри старовинної національної і сучасної кухні, кулінари.

Для участі необхідно:

Дедлайн оплати - 1 вересня 2022 р.

Вартість пакету учасника Фестивалю.

Організаційний внесок - 40 євро з кожного учасника незалежно від категорії (для колективу - за кожного учасника колективу). Участь у ярмарку – 100 євро з кожного учасника оплачується окремо Організація і проведення майстер - класів (за попередньою реєстрацією) – 50 євро (один майстер-клас) оплачується окремо. Додатково оплачується організація екскурсій (за попереднім замовленням під час реєстрації) в залежності від кількості групи, але не менше 15 осіб. Вартість проживання (проживання у готелі 1 лінія, 6 діб, 2-місне розміщення, 2 разове харчування (сніданок, вечеря, безкоштовний WI-FI, басейн тощо) - 250 євро.

Супроводжуючі особи та члени групи підтримки фестивалю реєструються у вищевказаному порядку.

Логістичні послуги партнера - перевізника за маршрутом  Київ - Барселона-Київ надаються у форматі групового трансферу від 30 осіб за попереднім замовленням у представника Організатора в Україні не пізніше 1 серпня (+380505751915) і оплачуються на визначених ним умовах.

Після відправлення форми реєстрації Організатором Фестивалю надається підтвердження на заявлену в анкеті електронну пошту та очікується повна оплата участі на визначений у Положенні рахунок. Після отримання оплати Організатор підтверджує реєстрацію участі та надає заявнику статут учасника згідно із заявленою категорією.

Контакти організаторів.

В Барселоні, Іспанія: Ольга Дзюбан, Директор Фестивалю,  e-mail: ucraniafest@djerelo.eu; тел: +34 653 347 656 (Viber, WhatsApp) / Ігор Фролов, технічний директор фестивалю, e-mail: support@djerelo.eu, тел: +34 633 46 14 86 (Viber, WhatsApp).

Контакти в Україні: Людмила Скитенко, представник оргкомітету Фестивалю в Україні, тел: +38 050 575 19 15 (Viber, WhatsApp, Телеграм), email: .

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів