Українська громада організувала перший кінофестиваль у африканській Намібії

Фото галерея

У Намібії вперше відбувся Фестиваль українського кіно. Організатором фестивалю була українська громада, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Глядачі мали змогу переглянути стрічки «Мої думки тихі», «Поводир», «Кіборги». Також відбувся показ чотирьох короткометражних фільмів «Бульмастиф», «Вхід через балкон», «Чачьо», «Давай не сьогодні». Крім того, у межах фестивалю відбулася дискусія про вплив війни в Україні на Намібію із пані Послом України у ПАР Любов'ю Абравітовою.

«Ми показали 8 чудових фільмів, більшість із яких із міжнародними нагородами, провели плідні панельні дискусії з місцевими режисерами, акторами та митцями. У нас функціонувало 2 виставки та грали на сопілці український фольклор. Для нас записували відеозвернення Міністр культури України та директор УКФ. Родзинкою став приїзд пані Посла України до ПАР Любові Абравітової спеціально на наш захід, щоб обговорити як війна в Україні впливає на Намібію. Найвпливовіші місцеві ЗМІ висвітлювали наш фестиваль і на радіо The Namibian навіть грав наш гімн. Головною метою було доторкнутись до умів та сердець місцевого населення. Ми хотіли за допомогою мистецтва розповісти намібійцям більше про нашу культуру та історію, й, звичайно, розповісти правду про війну і поділись як кожен може допомогти», - зазначила Анастасія Шеремет, головна організаторка фестивалю, голова Асоціація «Намібія з Україною».

Фестиваль був безкоштовний, але громада зібрала благодійні внески, які будуть передані на відновлення культурної спадщини України.

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів