Українські студенти можуть отримати франко-український диплом з менеджменту

Фото галерея

Бакалаври 3 року навчання можуть отримати франко-український диплом за спеціальністю «Міжнародний Менеджмент та Торгівля». Студенти матимуть можливість навчатися в Школі менеджменту IAE Metz, яка була створена у 1988 році й до сьогодні щороку пропонує своїм 1400 студентам навчальні курси для здобуття вищої освіти, від 3-го курсу бакалавра до магістра у сферах менеджменту: людські ресурси, цифрові технології, нерухомість, інновації, фінанси, логістика, здоров’я, маркетинг, якість, управлінський контроль.

Цей інноваційний проєкт розпочато у тісній співпраці з асоціацією Echanges Lorraine Ukraine та Фундацією Global Ukraine, які підтримують та супроводжують кандидатів у підготовці їхніх заявок на навчання та організації їх прийому та інтеграції в Меці тощо.

Партнери: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Українська академія лідерства, Посольство Франції в Україні, Посольство України у Франції, Eurometropole Metz, Ville de Metz, La Region Grand Est.

Навчальна програма.

Навчання розпочинається у жовтні 2022 року та передбачає 250 годин навчання + 250 годин уроків французької мови для іноземців (FLE) з жовтня по березень, а також стажування з квітня (тривалість - 3-6 місяців). Матеріали охоплюватимуть декілька аспектів галузі менеджменту та міжнародної торгівлі:

  • міжнародний менеджмент,
  • міжнародний маркетинг,
  • фінансовий менеджмент,
  • міжкультурний менеджмент,
  • семінари з професіоналізації,
  • стажування в компанії,
  • тощо.

Навчальна програма спрямована на професійну підготовку кандидатів в сфері менеджменту та управління проєктами в мультикультурному середовищі. Випускники зможуть продовжити навчання на магістратурі за наступними спеціальностями:

  • управління інноваціями
  • фінанси
  • маркетинг і продаж.

Умови вступу.

Подавати заявку можуть студенти 3-го курсу (незалежно від спеціальності, з мінімальним рівнем володіння французької мови), які перебувають в Україні або тимчасово переїхали до Франції чи Європи та хочуть отримати базові навички в галузі управління міжнародними проєктами та міжнародної торгівлі. Переміщені особи з України, які вже мають певний професійний досвід, також можуть підвищити свою кваліфікацію за пролонгованою формою навчання.

У разі відсутності необхідних документів є можливість проведення співбесіди з керівником навчального процесу, за наявності еквівалентного професійного досвіду. Кандидат також повинен представити професійний проєкт, який відповідає цілям навчання.

Про IAE Metz.

Школа менеджменту IAE Metz є вищим навчальним закладом Eurometropole Metz за спеціальністю «Менеджмент» вже понад 30 років. Університет є членом IAE Франції, який сьогодні об’єднує 36 закладів вищої освіти за спеціальністю «Менеджмент» по всій території Франції.

Детальні умови вступу та навчальна програма тут

Для отримання додаткової інформації: pr@global-ukraine.org.

Відповіді на найчастіші запитання.

Відео з відповідями на запитання та інструкцією, як подавати заявку.

Презентація з деталями програми.

 

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів