Завітайте до Національного музею Революції Гідності

Фото галерея


На онлайн сторінці Музею у вас є змогу відчути та згадати події Революції Гідності, а перебуваючи в столиці - обов'язково завітайте на екскурсію.

"У світовій практиці музеї "живої пам’яті" створюють за принципом охоплення різних поглядів, наявності багатьох рішень і відкритості щодо майбутніх змін.

Важливим у процесі створення меморіально-музейного комплексу є використання метафоричного підходу до висвітлення подій, адже його майбутніми відвідувачами будуть також люди, які не мають прямого стосунку до Революції ГІдності. Тому меморіально-музейний комплекс має стати змістовною відповіддю на виклики й можливості в презентації та трактуванні національно визначальних подій, сучасним закладом нового типу – місцем живих історій і правдивих свідчень, вмістищем колективної пам’яті та лабораторією її переосмислення, платформою формування громадянського суспільства, громадського діалогу, примирення, консолідації, засобом виховання свідомих активних громадян, які мають продовжувати свою боротьбу за мету, поставлену Майданами.

МЕТА

Меморіально-музейний комплекс буде побудовано у столиці країни, яка у процесі свого історичного становлення та розвитку впродовж століть обстоювала власну ідентичність, територію, права громадян, а за часів відновлення державної незалежності явила наймасовіші в історії Європи протести, захищаючи демократичні цінності та громадянські свободи.

Основна його мета – створити платформу для розвитку українського суспільства та спільних дій, базованих на:

  • відображенні досвіду та явища свободи, а також виявів їх у громадському житті;
  • збереженні пам’яті про боротьбу за свободу в новітній історії України;
  • вшануванні пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності;
  • дослідженні українських рухів за свободу останніх років;
  • осмисленні місії українців у контексті загальноєвропейських цінностей;
  • натхненні й мотивуванні задля самостійних відповідальних мислення та дій.

У меморіально-музейному комплексі буде застосовано сучасні комп’ютеризовані виставкові технології та інтерактивні аудіовізуальні програми й комеморативні заходи для підсилення його історичного наративу. Інтенсивні культурно-освітні програми вможливлять поширення меседжу меморіально-музейного комплексу далеко за його межі." - описано на сторінці Музею.

Розклад роботи:

Вівторок – субота: 11:00–19:00

Неділя, понеділок – вихідний 

Вхід на виставки вільний. 
Можна замовити екскурсії українською, англійською, французькою та польською мовами. 
Довідкова інформація та замовлення:  maidanmuseum@gmail.com, +380962842807, 044-228-46-08 

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів