Зустріч з українцями Норвегії

Фото галерея

Робота з глобальними українцями та залучення їх досвіду у становлення сучасної України — надзвичайно важлива та копітка справа.

В минулу суботу — 23 жовтня фундація Global Ukraine мала чудову нагоду познайомитись з діяльністю Української громади в Норвегії, Української школи "Кобзар" та трохи поспілкуватись з учасниками вокального ансамблю Folke Melodi.

Заняття в українській школі проходять за норвезькою системою освіти, викладачі — йдуть за інтересом учнів, всі уроки проходять в інтерактивному форматі для того, щоб діти хотіли ходити до школи. Навчальні класи проводять на декілька груп, які ділять за віком. Всі заняття забезпечуються українською мовою.

Серед останніх активностей — святкування Дня Покрови та Дня українського козацтва, про якийм ми нещодавно розповідали на наших сторінках.

Вокальний ансамбль Folke Melodi представляє українські народні пісні на різних заходах: фестивалях, конкурсах, святах. Ансамбль поширює українську культуру по світу!

Нині ж вся громада активно готується до святкування Дня Святого Миколая та Різдва.

 Радимо всім, хто подорожує за кордоном — знаходити осередки українців і знайомитись з ними! Бо це — непересічний досвід, який вже можна імплементувати в Україні.

 

 

Завантаження

Результатів не знайдено
Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів

Адреса